• “Życie jest podróżą, która prowadzi do domu”

  Hermann Melville

 •  

  Nasza oferta

  ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE W OKOLICY WROCŁAWIA

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu doskonałą propozycja dla osób, które chcą zamieszkać praktycznie we Wrocławiu, ale jednocześnie cieszyć się niezależnością, swobodą i swoim ogrodem, czego niestety nie zapewnia mieszkanie w bloku. Bliźniak pod Wrocławiem to kameralne połączenie trzech jednorodzinnych lokali w zabudowie bliźniaczej. Budynki przy ul. Słowackiego w Pęgowie zaprojektowano ze szczególną starannością, funkcjonalne, wykonane materiałami wysokiej jakości.

  Projekt zrealizowany przez zespół oleśnickich architektów o wybitnym doświadczeniu w zakresie budynków jednorodzinnych. Wszystkie segmenty zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności układów pomieszczeń. Owocem kompromisu między harmonią sztuki, potrzebami użytkowymi oraz zgodą z naturą, jest zbiór najlepszych cech domu idealnego. Każdy m2 naszej propozycji ma swoje zadanie.

  Dom z bardzo dużymi oknami to spełnienie snu architekta. Dzięki zastosowaniu takich okien nam się to właśnie udało. Otwarte przestrzenie dają poczucie bezpośredniego kontaktu z przyrodą na zewnątrz, a przestronne przeszklenia doskonale doświetlają wnętrze.

  Dbałość o szczegóły wykończenia tej kameralnej zabudowy stanowi dopełnienie koncepcji, w której jakość mieszkania naszych klientów jest wartością nadrzędną. Bliźniak pod Wrocławiem to nieograniczone możliwości dla par, rodzin z dziećmi albo na jesień życia. Solidny fundament na szczęśliwe życie zaczyna się w Pęgowie.

  Idealna lokalizacja

  W zgodzie z naturą

  Wyjątkowy projekt

  Korzystna cena